Szamba Boguszów-Gorce

SZAMBA BETONOWE BOGUSZÓW-GORCE

Produkujemy wysokiej jakości, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla lokalizacji Boguszów-Gorce. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo, a także deszczówkę, jesteśmy w stanie zaoferować dla Państwa najlepszą usługę. Cechuje nas mała cena, rychła realizacja, a także całościowe podejście do zadania. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe, a także akcesoria jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec dużej liczby miejscowości z Polski, jak również zagranicy, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy dopytać nas o dostępność dla miasta Boguszów-Gorce. Nasza, tradycyjna opcja zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy, a także osadzenie. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi, a także dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe osiągalne są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Boguszów-Gorce

SZAMBA BOGUSZÓW-GORCE

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Szamba jest jedną z najbardziej cenionych ogólnokrajowych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miejscowości Boguszów-Gorce. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie szczycić się solidną oraz docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsługi Państwa oraz uskutecznienie usługi. Od dawna staramy się uskutecznić wszelkie etapy naszej pracy, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport, a także montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Boguszów-Gorce bierze początek z wysokiej sprzedaży i opracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wyprodukowane są z wytrzymałego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane przez nas trwałe szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Boguszów-Gorce?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.