Szamba Dzierżoniów

SZAMBA BETONOWE DZIERŻONIÓW

Budujemy solidne i wodoodporne szamba betonowe dla miasta Dzierżoniów. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo oraz deszczówkę, chcemy zaoferować naszym Klientom najlepszą ofertę. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, terminowa odpowiedź, a także pełne podejście do pracy. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, betonowe kanały samochodowe i dodatki takie jak: podłącza, płyty grodziowe, czy kominki. Dla wielu miast z Polski, jak i zagranicy, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy spytać nas o sposobność dla lokalizacji Dzierżoniów. W firmie szamba, standardowa usługa zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz osadzenie. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Dzierżoniów

SZAMBA DZIERŻONIÓW

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Firma szamba jest jedną z głównych ogólnokrajowych firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Dzierżoniów. Ogromne doświadczenie zezwala grupie chwalić się solidną i docenianą marką. Od początku działalności skupiamy się na zdobywaniu i jak najlepszych kontaktach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie elementy naszej działalności, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również tani transport i montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miasta Dzierżoniów bierze się z ogromnej sprzedaży i najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Dzierżoniów?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.