Szamba Jelenia Góra

SZAMBA BETONOWE JELENIA GÓRA

Produkujemy wysokiej jakości, a także hermetyczne szamba betonowe dla miasta Jelenia Góra. Jako regionalny wytwórca zbiorników na szambo, możemy wystosować Państwu najtańszą usługę. Cechuje nas niewielka cena, szybka realizacja oraz całościowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec licznych miejscowości w kraju, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy spytać się o dostępność dla miejscowości Jelenia Góra. Nasza tradycyjna opcja to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Nasza firma jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Jelenia Góra. Ogromne doświadczenie zezwala firmie chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu, a także dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna staramy się usprawnić wszelkie elementy naszej działalności, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również tani transport i montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Jelenia Góra bierze początek z wysokiej sprzedaży oraz wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik od zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Wrocław

szamba betonowe Jelenia Góra

SZAMBA JELENIA GÓRA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Obudowę i kominek skleja się specjalnym klejem wodoodpornym i mrozoodpornym. Nasze hermetyczne betonowe szamba, zarówno małe, jak i duże, wykorzystywane są przede wszystkim do ścieków bytowych. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno szamba, wodę deszczową, jak i gnojówkę. Zbiorniki na deszczówkę służą do zbierania nadmiaru wody z rur rynnowych znajdujących się na budynku. Taką wodę można później wykorzystać do podlewania roślin. Produkcja wysokiej jakości i tanich szamb betonowych jest możliwa dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod podczas procesu produkcyjnego. Nie bez znaczenia jest również wykwalifikowana kadra, która stale się poszerza i zdobywa nową wiedzę, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w zakresie technologii wytwarzania tych wyrobów.

montaż szamba

MONTAŻ GRATIS

 

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

 

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

 

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

 

Zbiorniki adres

Wrocław, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

4 + 13 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe dla miasta Jelenia Góra: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Jelenia Góra?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.