Szamba Kłodzko

SZAMBA BETONOWE KŁODZKO

Produkujemy wytrzymałe oraz wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Kłodzko. Jako wiodący konstruktor zbiorników na szambo, a także gnojowicę , możemy przygotować Państwu wyróżniającą się usługę. Wyróżnia nas niska cena, terminowa realizacja oraz całościowe podejście do zlecenia. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe oraz dodatki takie jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy szybkozłączki. Dla licznych miejscowości z Polski, jak i zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy dopytać się o sposobność dla miasta Kłodzko. W firmie szamba, standardowa usługa to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz wstawienie. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi i dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Kłodzko

SZAMBA KŁODZKO

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnopolskich podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Kłodzko. Znamienne doświadczenie zezwala grupie chlubić się solidną i docenianą marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu i jak najlepszych kontaktach z najszybszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy błyskawiczność obsługi Państwa oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie elementy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz fachowy oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niska cena za szambo betonowe dla miejscowości Kłodzko wynika z wysokiej sprzedaży i najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wspaniałego żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Kłodzko?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.