Szamba Lubań

SZAMBA BETONOWE LUBAŃ

Konstruujemy wysokiej jakości oraz szczelne szamba betonowe dla miasta Lubań. Jako regionalny wytwórca zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas niska cena, rychła responsywność, a także całościowe podejście do zadania. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe oraz dodatki jak: podłącza, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby miejscowości w kraju, jak również zagranicy, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę dopytać się o dostępność dla lokalizacji Lubań. W firmie szamba, normalna opcja zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz wstawienie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Lubań

SZAMBA LUBAŃ

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Szamba jest jedną z najsolidniejszych regionalnych firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Lubań. Ogromne doświadczenie pozwala firmie szczycić się mocną oraz cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu i dobrych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsługi Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od lat dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszelkie elementy naszej działalności, aby nic nie spowolniło wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i tani transport oraz montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Lubań bierze się z wysokiej sprzedaży i opracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przytwierdzane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Lubań?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.