Szamba Nowa Ruda

SZAMBA BETONOWE NOWA RUDA

Konstruujemy wytrzymałe i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla lokalizacji Nowa Ruda. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo, a także gnojowicę , chcemy wystosować dla Państwa najtańszą opcję. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, błyskawiczna responsywność oraz pełne podejście do pracy. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe i komponenty jak: dekle, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miejscowości z Polski, jak również zagranicy, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać nas o sposobność dla miejscowości Nowa Ruda. W firmie szamba, standardowa opcja ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i wstawienie. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Nowa Ruda

SZAMBA NOWA RUDA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Firma szamba jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Nowa Ruda. Bardzo duże doświadczenie zezwala firmie chlubić się mocną oraz cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu oraz dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsługi klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od początku staramy się uskutecznić wszelkie kroki naszej działalności, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport i montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miejscowości Nowa Ruda wynika z ogromnej sprzedaży oraz wypracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, zrobione są z solidnego żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Nowa Ruda?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.