Szamba Strzegom

SZAMBA BETONOWE STRZEGOM

Konstruujemy solidne, a także szczelne szamba betonowe dla miejscowości Strzegom. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, możemy przygotować dla Państwa najlepszą ofertę. Wyróżnia nas niska cena, szybka odpowiedź oraz pełne podejście do zadania. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe, a także komponenty jak np. dekle, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu lokalizacji w kraju, jak i zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę spytać nas o aktualność dla lokalizacji Strzegom. W naszej firmie, normalna opcja zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także osadzenie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Strzegom

SZAMBA STRZEGOM

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Firma szamba jest jedną z czołowych regionalnych firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Strzegom. Ogromne doświadczenie zezwala nam chwalić się mocną, ale i cenioną marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość obsługi klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od lat dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również tani transport oraz montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Strzegom bierze początek z ogromnej sprzedaży, a także wypracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wytrzymałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Strzegom?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.