Szamba Świebodzice

SZAMBA BETONOWE ŚWIEBODZICE

Konstruujemy wysokiej jakości, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Świebodzice. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo oraz deszczówkę, możemy wystosować naszym Klientom najlepszą ofertę. Wyróżnia nas niewielka cena, rychła responsywność oraz pełne podejście do zadania. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe i dodatki jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy szybkozłączki. Dla licznych lokalizacji z Polski, jak i zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy dopytać nas o aktualność dla miasta Świebodzice. Nasza, normalna opcja zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy, a także osadzenie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Świebodzice

SZAMBA ŚWIEBODZICE

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Szamba jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Świebodzice. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie chwalić się solidną i docenianą marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu, a także dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie usługi. Od lat dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie kroki naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Świebodzice wynika z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Konstruowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Świebodzice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.