Szamba Wałbrzych

SZAMBA BETONOWE WAŁBRZYCH

Budujemy wysokiej jakości oraz szczelne szamba betonowe dla lokalizacji Wałbrzych. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa najtańszą usługę. Wyróżnia nas mała cena, błyskawiczna odpowiedź, a także pełne podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę i dodatki jak: dekle, płyty grodziowe, czy kominki. Dla licznych miejscowości w kraju, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę zapytać nas o sposobność dla miejscowości Wałbrzych. Nasza normalna opcja to wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lat gwarancji, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i ekstra płatny, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie.

Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe. Szamba jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Wałbrzych. Bardzo duże doświadczenie pozwala firmie chlubić się mocną oraz cenioną marką. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najszybszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsługi klienta oraz realizacja zlecenia. Od początku staramy się usprawnić wszelkie elementy naszej działalności, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport, a także montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo.

Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miejscowości Wałbrzych bierze się z ogromnej sprzedaży oraz najlepszych metod. Szamba betonowe, które wytwarzamy, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przyklejane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas szczelne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze. Zobacz także: szamba betonowe Jelenia Góra

szamba betonowe Wałbrzych

SZAMBA WAŁBRZYCH

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3
Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik zabezpieczony jest od zewnątrz związkiem Izolbet. Poszycie i komin sklejane są specjalnym klejem wodoodpornym i mrozoodpornym. Nasze małe i duże szamba betonowe hermetyczne przeznaczone są głównie do ścieków bytowych. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno szamba, wodę deszczową jak i obornik. Zbiorniki na deszczówkę służą do zbierania nadmiaru wody z rynien rynnowych na budynku. Tę wodę można później wykorzystać do podlewania roślin. Produkcja wysokiej jakości i tanich szamb betonowych jest możliwa dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod podczas procesu produkcyjnego. Nie bez znaczenia jest również wykwalifikowana kadra, która stale się poszerza i zdobywa nową wiedzę, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w zakresie inżynierii produkcji tych wyrobów.
montaż szamba

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Zbiorniki adres

Wrocław, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

4 + 3 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe dla miasta Wałbrzych: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Wałbrzych?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.