Szamba Zgorzelec

SZAMBA BETONOWE ZGORZELEC

Konstruujemy solidne, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Zgorzelec. Jako krajowy producent zbiorników na szambo, a także gnojowicę , chcemy wystosować naszym Klientom najlepszą opcję. Cechuje nas niewielka cena, terminowa odpowiedź oraz kompleksowe podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe i dodatki jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy kominki. Dla wielu miast w kraju, jak również zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę zapytać się o aktualność dla lokalizacji Zgorzelec. W naszej firmie, standardowa oferta ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i wstawienie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Zgorzelec

SZAMBA ZGORZELEC

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Szamba jest jedną z głównych regionalnych przedsiębiorstw wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Zgorzelec. Ogromne doświadczenie zezwala firmie chwalić się mocną oraz docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najlepszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsłużenia Państwa oraz realizacja usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie kroki naszej działalności, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miasta Zgorzelec bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z solidnego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Zgorzelec?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.